یک خانم طراح لباس چاق که به خوردن غذای زیاد اعتیاد پیدا کرده و سلامتی اش به خطر افتاده بود، توانست در طول یک دوره یک ساله بیش از 60 کیلوگرم وزن کم کرده و رویایش که کار در نیویورک سیتی بود را دنبال کند.

یک خانم طراح لباس چاق که به خوردن غذای زیاد اعتیاد پیدا کرده و سلامتی اش به خطر افتاده بود، توانست در طول یک دوره یک ساله بیش از ۶۰ کیلوگرم وزن کم کرده و رویایش که کار در نیویورک سیتی بود را دنبال کند.

کیم ویلیامز ۲۹ ساله اهل هانولولو، هاوائی لباس هایی با سایزهای معمولی طراحی می کرد که خودش قادر به پوشیدن آن نبود، بنابراین مدام احساس می کرد که نمی تواند در صنعت فشن جایی داشته باشد، چرا که نمی توانست حتی یکی از ساخته های خود را بپوشد.

vi13lfm73jzu5kjv9om3
کیم در لباسی هم سایز با لباسی که بیانسه در یکی از اجراهایش پوشیده بود

این خانم با خود عهد کرد در راستای انتخاب شغلش، وزن نیز کم کند تا اعتماد به نفس بیشتری در زمینه کاری اش به دست آورد.

او در ۲۴ سالگی رویای خود را با شرکت در مدرسه طراحی در نیویورک سیتی دنبال کرد که در آن برندهای مشهوری از جمله مارک جاکوب، جوآنا کارن و تام فورد کار خود را از آنجا شروع کرده اند. ولی جاه طلبی های شغلی او هنگامی که دوباره به هاوائی بازگشت، دچار لغزش شد.

0bzgmk4klmbdix7q05ov

او در آن زمان می گفت:”من از اینکه لباس هایی با طراحی خودم را تن دیگران می دیدم افتخار می کردم ولی در عین حال ناراحت می شدم که نمی توانم همانند دیگران آن لباس ها را بپوشم.”

کیم اکنون توانسته در عرض یک سال از وزن ۱۲۶ کیلوگرم به وزن ۶۴ کیلو برسد.

qdj5pgalo8mlb83svrz5

مقایسه کیم در روز اول و روز ۱۸۰ام

roexi67h3cs63k008bnm

مقایسه کیم از روز اول و روز ۲۷۰ام

منبع: پرشین وی

Tweet کاهش وزن ستودنی یک خانم طراح لباس +عکس - تصویر 5
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه