شنيدم كه يكى از نمايندگان مجلس از كار انرژيه هسته اى نا راضى بودند و در جواب اين دوست عزيمون بايد بنويسم كه شما چرا ؟!؟ آخه از مردمه سارى و شما كه انقدر با محبتین واقعا انتظار نداشتم.

امیر تتلو با انتشار عکس زیر در صفحه شحصی اش در اینستاگرام در پاسخ به انتقاد یک نماینده مجلس از کلیپ انرژی هسته ای وی نوشت: شنیدم که یکى از نمایندگان مجلس از کار انرژیه هسته اى نا راضى بودند و در جواب این دوست عزیمون باید بنویسم که شما چرا ؟!؟ آخه از مردمه سارى و شما که انقدر با محبتین واقعا انتظار نداشتم.

606357_653

چون قبل تر از این سر پرونده ى “چاقو خوردن دستم در شمال نمایندگان و مسئولین شمالى رو زیارت کردم و واقعا با محبت با عشق بودن و جا داره یک تشکر دیگه هم بابت اون داستان حتى از دادستانى بکنم و واقعا همه هنر دوست و با معرفتن و با عشق کار مارو راه انداختن.

البته در مورد این موضوع هم من فکر میکنم که سوتفاهم شده چون ما مجوز ساخت و ورود به جاهایى که فیلمبردارى کردیم رو داشتیم اما طبیعتن به خاطر اینکه اولین کار بود و تجربه ى ما کم، خب ما نتونستیم رضایت همه ى ارگانهارو جلب کنیم.

ولى این قول رو بهتون میدم که تو کار بعدى هم مسئله ى مهم ترى از دغدغه هاى کشور عزیزمون رو انتخاب کنیم و هم هماهنگیامون رو بیشتر مدیریت کنیم که ایشالا پیش شما و هم نظرانتون هم رو سفید باشیم! در آخر ممنون از نظرتون و باعث افتخارم هست که کارم رو گوش دادین و از خداوند براتون سلامتى و موفقیت میخوام.

منبع: برترینها

Tweet پاسخ تتلو به انتقاد یک نماینده از کلیپ اخیرش - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه