هاف و دبورا که 19 سال از زندگی مشترکشان می گذرد و این سابقه در دنیای همسران هالیوودی نادر است

یکی از زوج های بازیگر پرسابقه در دنیای هالیوود هاف جکمن و دبورا-لی فرنس هستند.
از آنجا که دبورا-لی خودش بازیگر است ، می داند که بخشی از این شغل است که نقش همسر فرد دیگری را روی پرده سینما ایفا کنند، ولی با این وجود این خانم بازیگر اجازه همبازی شدن همسرش را با یک بازیگر زن خاص نمی دهد.

دبورا در مصاحبه ای تصدیق کرد و گفت:”من به مدیر برنامه ریزی او (همسرش هاف جکمن) گفته ام که او اجازه بازی در نقش مقابل آنجلینا را ندارد.”
“من مطمئنم که او خانم خیلی خوبی است و من عاشق کارهای او به خصوص روشن کردن مسیر به سرپرستی گرفتن کودکان هستم…”

qhf0wocjs0cjyo823p

آنجلینا جولی زنی است که ممکن است بسیاری از مردان به او توجه کنند و از این رو این بازیگر مو بلوند که معمولا اعتماد به نفس زیادی دارد، نمی خواهد حتی درصد کوچکی احتمال توجه همسرش به آنجلینا و فرزند خوانده های چند رنگ او به وجود بیاید.

a6zcx3huc5pxp2po4bl
آنجلینا جولی و همسرش و شش فرزندشان

هاف و دبورا که ۱۹ سال از زندگی مشترکشان می گذرد و  این سابقه در دنیای همسران هالیوودی نادر است. آنها دلیل ازدواج موفق خود را در اولویت دادن به خانواده بیش از هرمسئله دیگری می دانند. آنها دو فرزند خوانده به نام های اسکار ۱۴ ساله و آوا ۹ ساله دارند.

9lyfolyfefn09b7pckdf

هاف نیز که در این مصاحبه حضور داشت گفت:”دب یک قانون دارد، هرگز بیش از دو هفته از هم جدا نشویم.” او در ادامه گفت در اوایل ارتباطشان او به هرچیزی دبورا خواسته “بله” گفته است.
این بازیگر ۴۶ ساله با افتخار گفت:”وقتی با دبورا آشنا شدم ، تازه شروع به کار کرده بودم ، چیز زیادی نمی دانستم ولی هرگز بیشتر از دو هفته از هم جدا نبودیم و توانستیم تا الان شریک زندگی هم باشیم”
دبورا ۵۹ ساله نیز اعتراف کرد:”ما خودمان نیز نمی خواهیم از هم جدا باشیم، هاف واقعا خوب جوک و لطیفه تعریف می کند و من دلم برایش تنگ می شود”

95e6kjnpxq0cv66s3uq2

منبع: نیک صالحی

Tweet همسر این بازیگر مرد اجازه بازی با آنجلینا جولی را نمی دهد! +عکس - تصویر 5
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه