فال روزانه چهارشنبه( 3 تیر _ 24 ژوئن)

فال روزانه چهارشنبه( 3 تیر _ 24 ژوئن)فال روزانه 3 تیر متولدین فروردین ماه

در بیشتر مواقع نمی توانید موقع تصمیم گیری های تان احساسات و عواطف دیگران را هم لحاظ بکنید، زیرا کمی هم نیاز دارید که مستقل از دیگران عمل بکنید. به نظر می رسد که اکنون نمی توانید زیاد صبوری به خرج دهید و همین باعث شده تا روابط تان با پیچیدگی و دشواری همراه شود. البته این فرصت را دارید که برای حل شدن ماجرا به دیگران بگویید که واقعاً چه خواسته هایی دارید. از صمیم قلب حرف بزنید و با حوصله به دیگران گوش دهید.

فال روزانه 3 تیر متولدین اردیبهشت ماه

امروز احتمال دارد با یک بی عدالتی اجتماعی مواجه شوید، اما حواس تان باشد که زود عصبانی نشوید، زیرا خشم گرفتن مشکلی را حل نمی کند. به جای این که به آشفتگی های پیرامون تان دامن بزنید بهتر می باشد واقعیت ها را ببینید. برای این که اوضاع روبراه شود باید سخت تلاش بکنید، البته این همه زحمت در نهایت ارزش اش را خواهد داشت. سعی بکنید متعادل رفتار بکنید تا احترام دیگران را جلب بکنید.

فال روزانه 3 تیر متولدین خرداد ماه

امروز در اوج یک بازی کلامی به سر می برید. متأسفانه شوخ طبعی شما احتمال دارد برای تان دردسرساز شود. به نظر می رسد که احساسات واقعی تان را از دیگران پنهان می بکنید، زیرا قصد ندارید خشم دوستان و همکاران تان را شعله ور بکنید. یادتان باشد تا زمانی می توانید در جمع بدرخشید که بیش از ظرفیت جمع طعنه و زخم زبان نزنید. خلاصه این که بهتر می باشد مهربا�� تر باشید تا شوخ طبع تر.

فال روزانه 3 تیر متولدین تیر ماه

اتفاقات غیرمنتظره ای در محل کارتان پیش آمده که ثبات شما را با تزلزل مواجه کرده می باشد، اما سعی دارید که ثبات و امنیت گذشته را دوباره به دست آورید. یادتان باشد که وضعیت گذشته آن قدرها هم که فکر می بکنید امن نبوده است و حالا هرچه بیشتر سخت بگیرید عبور از این مرحله ی گذار سخت تر خواهد شد. خوشبختانه این قابلیت را دارید که آینده ی مثبتی را برای خود رقم بزنید، زیرا افکار متنوعی در سر دارید که به دردتان می خورند. به این فکر نبکنید که کدام ایده را باید کنار بگذارید، بیشتر حواس تان به این باشد که می خواهید جا برای چه ایده ای باز بکنید. نکته ی آخر این که حواس تان باشد تا هر وقت شانس در خانه ی تان را زد با آغوش باز آن را بپذیرید.

فال روزانه 3 تیر متولدین مرداد ماه

شاید امروز فکر بکنید که هر کاری احتمال دارد، به همین خاطر نسبت به برنامه هایی که در پیش دارید بسیار خوش بین به نظر می رسید. البته تقریباً درست فکر می بکنید، فرصت های زیادی در آینده ی نزدیک بروز خواهند کرد و این به شما بستگی دارد که چگونه رویاهای تان را به واقعیت تبدیل بکنید. به شما توصیه می شود که به چیزهای بزرگ فکر بکنید، اما همین طور که بلندپروازی می بکنید واقعیت را هم در نظر داشته باشید.

فال روزانه 3 تیر متولدین شهریور ماه

به نظر می رسد که نمی توانید ذهن تان را متمرکز بکنید، زیرا کارهای جالب زیادی وجود دارند که می توانید با انجام آن ها خودتان را سرگرم بکنید. شاید با کسی دعوای تان شود، زیرا اولویت های اکنون شما کاملاً متفاوت اند. اما به شما توصیه می شود که فکرتان را به کسی تحمیل نبکنید. به جای این که چیزی را توجیه بکنید بهتر می باشد بدون این که ماجرا درست بکنید بی سر و صدا به وظایف تان عمل بکنید. تعهدات تان را انجام دهید تا فرصت کافی برای امور دیگر دست دهد.

فال روزانه 3 تیر متولدین مهر ماه

به نظر می رسد که تمایل ندارید آرامش امروز را حفظ بکنید، شاید حتی خودتان باعث اضطراب و نگرانی در زندگی شخصی تان شوید. تعاملات امروز شما از نوع پیچیده خواهند بود، زیرا نیروهای آزاردهنده ی پنهان احتمال دارد هر لحظه بروز کنند. احساسات تان را سرکوب نبکنید، حتی اگر احساس می بکنید که موجب ناراحتی دیگران خواهند شد. برای ارزیابی یک رابطه می توانید موضوع مهمی را مطرح بکنید و منطقی درباره ی آن به صحبت بپردازید، یعنی اجازه ندهید که مشکل ادامه پیدا کند و به جایی برسد که دیگر از فرمان شما خارج می باشد. از تغییر نترسید، به ویژه اگر این تغییر قرار می باشد کیفیت زندگی شما را بهبود ببخشد.

فال روزانه 3 تیر متولدین آبان ماه

به دنبال راهی می گردید تا طبیعت خلاقانه ی خود را به نمایش بگذارید. بدانید که نیازی نیست دست به کارهای بزرگ بزنید، همین تغییرات کوچک اما معنی دار می توانند کار و زندگی شما را متحول کنند. امروز احتمال دارد نیازهای سرکوب شده ی شما ناگهان بروز کنند. شاید از خشم اطرافیان متعجب شوید، زیرا فکر می کردید که اکنون همه چیز تحت فرمان شماست. به جای این که بنشینید و تماشا بکنید باید دست به کار شوید و قدرت و استعدادتان را به همه نشان دهید.

فال روزانه 3 تیر متولدین آذر ماه

امروز همه برای شادی و تفریح به سراغ تان خواهند آمد و شما هم با کمال میل قصد دارید که به خواسته های شان عمل بکنید و آن ها را راضی نگه دارید. به نثر می رسد که تصمیم ندارید استراحت بکنید، اما بدانید که اگر بیش از حد درگیر این مسایل شوید خیلی خسته خواهید شد. سعی بکنید لذت های تان را کنترل بکنید. بگذارید اوقات خوش اتفاق بیفتند، اما در بیشتر مواقع حواس تان به درجه و میزان لذت باشد. بهتر می باشد با سرعت آهسته تر به مسیرتان ادامه دهید تا این خوشی پایدار گردد.

فال روزانه 3 تیر متولدین دی ماه

برای این که به مسایل خانه و خانواده رسیدگی بکنید باید تمام توجه تان را به تغییراتی که می خواهید ایجاد بکنید معطوف سازید، به ویژه اگر به تازگی سعی کرده اید تا بر مشکلات سرپوش بگذارید. دل تان می خواست که ای کاش می شد با این وضعیت روبرو نمی شدید، زیرا از این می ترسید که اگر از احساسات تان حرف بزنید چه اتفاقی خواهد افتاد. به هرحال از فرصتی که پیش آمده استفاده بکنید تا به این وضعیت خاتمه دهید. شاید بیان احساسات تان شما را ناراحت کند، اما مطمئن باشید که اگر همه چیز را بگویید هم شما و هم اطرافیان تان احساس بهتری خواهید داشت.

فال روزانه 3 تیر متولدین بهمن ماه

در بیشتر مواقع به جنبه های عجیب و غریب زندگی علاقه مند بوده اید، اما امروز همه چیز فرق می کند. اگر ثبات کارهای روزمره ی تان با تزلزل مواجه شود احتمال دارد خشمگین شوید، اما بدانید که این یک فرصت می باشد تا عادت های تان را اصلاح نمایید. به جای این که مقاومت بکنید بهتر می باشد انعطاف پذیری بیشتری نشان دهید. خودتان را به امواج خروشان تغییرات بسپارید تا راحت تر بتوانید از این مرحله عبور بکنید.

فال روزانه 3 تیر متولدین اسفند ماه

مشکلات غیر منتظره ای که در اوضاع مالی تان اتفاق افتاده موجب ناراحتی تان شده است، مثلاً شاید با یک هزینه ی ناگهانی روبرو شوید یا این که درآمدتان تغییر کند. به نظر می رسد که دنیای مادی شما را به چالش کشیده می باشد. شاید بهتر باشد از مناصبی که دیگر نیازی به آن ها ندارید کنار بروید. یا این که برای سر و سامان دادن به بدهی های قبلی فکری ببکنید. به هرحال تمام نشانه هایی که امروز با آن ها مواجه می شوید به نوعی به اوضاع مالی شما برمی گردند. نکته ی آخر این که از این فرصت استفاده بکنید تا دست به تغییرات مثبت بزنید و اصلاً غصه ی چیزهایی را که از دست می دهید نخورید.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع :‌ سیمرغ

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه