فال روزانه چهارشنبه ( 18 شهریور _ 9 سپتامبر)

فال روزانه چهارشنبه ( 18 شهریور _ 9 سپتامبر)فال روزانه 18 شهریور متولدین فروردین ماه

قصدتان این نیست که به منظور مشکل درست کردن به دنبال اطلاعات مدفون شده بگردید، اما به نظر می رسد که هیچ انتخاب دیگری برای تان نمانده است. یک چیزی اشتباه شده و تا آن را اصلاح نکنید آرام و قرار نمی گیرید. دوست ندارید اطلاعاتی که به دست می آورید ناراحت کننده باشد و از این بابت نگران هستید، اما انگار ترس تان نسبت به این موضوع کمی اغراق آمیز شده است. بهتر می باشد با حقایق پیش بروید و خودتان را درگیر ناشناخته ها نکنید. خوشبختانه، پافشاری اکنون شما به نفع تان تمام خواهد شد، پس به شما توصیه می شود تا زمانی که تمام حقیقت را نفهمیده اید دست از تلاش برندارید.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین اردیبهشت ماه

امروز نمی شود با شما مذاکره کرد، آن قدر سفت و سخت شده اید که هیچ کس نمی تواند نظرتان را تغییر دهد. از این که انگیزه های تان را پنهان بکنید خسته هستید، اما هنوز احساس می کنید که فرصت مناسبی برای آشکار کردن احساسات حقیقی تان نیست. اگر دوست ندارید در تعاملات احساسی شرکت بکنید اشکالی ندارد، مجبور نیستید دلیل این غیبت را به دیگران توضیح دهید. فقط حواس تان باشد که تا حد امکان خودتان را از هر گونه بحث و جدل دور نگه دارید.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین خرداد ماه

امروز کسی نمی تواند شما را مجبور به انجام کاری کند که راحتی شما را به هم می زند. اکنون این قابلیت را دارید که سر تصمیم تان پافشاری بکنید، حتی در مقابل کسی که قدرت زیادی در اختیار دارد. برای شروع به شما پیشنهاد می شود که موضع تان را به روشنی توضیح دهید، اما حواس تان باشد که وارد بحث های بی پایان نشوید. بعد از این که فشارهای حاکم فروکش کرد می توانید با راحتی بیشتر سایر جزییات را به دیگران بگویید. در حقیقت، اگر اکنون سکوت بکنید به این معنی نیست که به دیگران توهین کرده اید. مطمئن باشید که دیگران مصمم بودن شما را تحسین خواهند کرد.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین تیر ماه

امروز احتمال دارد نسبت به رفتار کسی که دوست اش دارید واکنشی سریع و تند نشان دهید. امروز طوری شده که حتی گفتگوهای ساده هم احتمال دارد احساسات تان را تحریک کند و آن خشم خفته ی درون تان بیدار شود. پس به شما توصیه می شود که امروز بیش از پیش احتیاط به خرج دهید. اگر خشم تان را از ته دل به کسی که استحقاق اش را ندارد نشان دهید حتماً او را آزرده خاطر خواهید کرد. برای حفظ آرامش باید کمی جلوی خودتان را بگیرد.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین مرداد ماه

اگر امروز احساس بکنید که کسی قصد دارد ثبات مالی شما را تحریک کند احتمال دارد مثل یک شیر به او حمله بکنید. شاید کسی که در مقابل او موضع می گیرید شخصیت قدرتمندی باشد. اما قبل از این که حرکتی بکنید ببینید که آیا این اقدام شما توجیه پذیر می باشد، زیرا وقتی پا پیش گذاشتید آن وقت احتمال دارد کار به جاهای باریک بکشد. به شما توصیه می شود اول چند نفس عمیق بکشید و ببینید چه انتخاب هایی می توانید داشته باشید. اگر منافع کاری برای تان در اولویت قرار دارد، پس بدانید که برنده شدن در دعوا آن قدرها تأثیری در کارتان نخواهد داشت. بهتر می باشد چند روزی صبر بکنید، در این فاصله هم نگاهی به حقایق بیندازید تا ببینید چه می شود.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین شهریور ماه

امروز کلماتی که در صحبت های تان به کار می برید آن قدر تیز و برنده هستند که مثل لبه ی شمشیر به نظر می رسند. شاید مقصود شما چیز دیگری باشد، اما در هر صورت حرف های تان به شدت نیش و کنایه دار می باشد. متأسفانه شدت احساسات شما را تحت تأثیر قرار داده، پس حواس تان باشد حرف هایی که می زنید تا حد امکان واضح و روشن باشند. اگر از دیگران انتظار دارید که نسبت به شما رفتار مثبتی در پیش بگیرند، پس بهتر می باشد پیام تان را با ملایمت بیشتری انتقال دهید.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین مهر ماه

امروز احساس می کنید که خیلی منطقی هستید. اما واکنش های شدید یک نفر احتمال دارد همه چیز را به هم بریزد. یادتان باشد که یک انفجار احساسی مشکلی را حل نخواهد کرد، چنین واکنشی در نهایت باعث می شود که احساس ناخرسندی و تهی بودن به شما دست دهد. برای این که از فشارهای روز کم بکنید می توانید به هر کجا که می روید با خودتان مهربانی به همراه ببرید. خوشبختانه رویکرد مثبت شما همه ی اطرافیان تان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین آبان ماه

امروز تصمیم دارید که نقطه نظرات تان را به شکل واضحی بیان بکنید. اکنون عطارد در دوازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی اسرار به سر می برد، به همین خاطر هنوز نمی دانید که چه چیزهایی را لازم می باشد بگویید و چه چیزهایی را بهتر است نزد خودتان نگه دارید. بدانید که این خود شما هستید که حد و مرزها را مشخص می کند، پس خودتان باید تصمیم بگیرید که چه چیزهایی گفتنی است و چه چیزهایی نه. بهتر می باشد امروز گزیده حرف بزنید، بعداً که از حد و مرزهای تان مطمئن شدید فرصت دارید که گفته های تان را تکمیل بکنید و وارد جزییات شوید.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین آذر ماه

به نظر می رسد که از تصمیمات تان مطمئن هستید. اما گر به احساس و نظر دیگران اهمیت ندهید، آن وقت یعنی این که فکر می کنید فقط خودتان راست می گویید. اگر امروز با مافوق تان درگیر شوید احتمال دارد که از نظر کاری به مشکل برخورد بکنید. فکر نکنید که اکنون می توانید اقدامات تان را توجیه بکنید، همه ی این ها فقط اتلاف وقت و انرژی می باشد. به مسیرتان ادامه دهید، اما حواس تان باشد که ماجراهای غیر ضروری درست نکنید.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین دی ماه

هنوز نمی دانید که این ناراحتی های شما از کجا آب می خورد، اما امروز احتمال دارد یک حقیقت ناگفته بارها و بارها در اختلافات مختلف بروز کند. امروز احتمال دارد درباره ی چیزی بحث بکنید که به هیچ وجه ربطی به موضوع اصلی ندارد. عاقل باشید و انتقاد کردن را به روز دیگری موکول بکنید، در این فاصله سعی بکنید خودتان را آرام بکنید و به یک دیدگاه منطقی برسید. وقفه ای را که لازم می باشد ایجاد بکنید و دست به کاری بزنید که اعصاب تان را آرامش دهد.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین بهمن ماه

به نظر می رسد چیزی دارد اذیت تان می کند و تا زمانی که به طور مستقیم با آن مواجه نشوید مشکل تان حل نخواهد شد. متأسفانه احتمال دارد متوجه منشأ ناراحتی های تان نشوید و به همین خاطر نتوانید مشکل تان را حل بکنید. نباید دیگران را به خاطر این وضعیت سرزنش بکنید. در عوض مسئولیت احساسات تان را بپذیرید و تا جایی که می توانید با مهربانی با دیگران رفتار بکنید. به این ترتیب نه تنها خودتان احساس بهتری خواهید داشت، بلکه دیگران هم با رضایت بیشتری همراهی تان خواهند کرد.

 

 فال روزانه 18 شهریور متولدین اسفند ماه

امروز به نظر می رسد که خیلی با دوستان تان موافق نیستید. این اختلاف باعث ایجاد نگرانی هایی خواهد شد. دیگران از شما می خواهند کاری را انجام دهید که به نظرشان منطقی و درست می باشد، اما شما هنوز به این فرآیند اطمینان ندارید. اگر قلب تان چیز دیگری به شما می گوید پس به حرف اش گوش بکنید و بقیه ی چیزهایی را که در ذهن تان می چرخد کنار بگذارید.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه