فال روزانه چهارشنبه ( 10 تیر _1 جولای)

فال روزانه چهارشنبه ( 10 تیر _1 جولای)فال روزانه 10 تیر متولدین فروردین ماه

ماه گذشته عطارد به سومین خانه در طالع شما یعنی خانه ی تعاملات وارد شد، در نتیجه مجبور شدید با امور مختلفی دست و پنجه نرم بکنید. خیلی سرتان شلوغ شده بود و به نظر می رسد که هنوز هم از آشفتگی های ذهنی آن دوران رنج می برید. اما به زودی همه چیز عوض خواهد شد و می توانید فرصت های جدیدی را که پیش روی تان قرار می گیرند ببینید. دیگر نباید بیشتر از این صبر بکنید، بهتر است افکاری را که در سر دارید عملی بکنید. ماجراجویی بعدی شما از همین لحظه آغاز خواهد شد.

 فال روزانه 10 تیر متولدین اردیبهشت ماه

به شدت بر امور کاری تمرکز کرده اید، اما احتمال دارد که پیشرفت آهسته تر از آن چیزی که انتظارش را دارید اتفاق بیفتد. اگر وظایف تان را به درستی انجام دهید، همه چیز خودش سر جای مناسب قرار خواهد گرفت. اقداماتی که پشت پرده انجام داده اید به ثمر خواهند نشست. البته بدانید که تغییرات اساسی یک باره حاصل نمی شوند، اما می توانید وجود آن ها را حس بکنید. اکنون زمان آن می باشد که بال های تان را بگسترانید و برای پرواز آماده شوید.

 فال روزانه 10 تیر متولدین خرداد ماه

تصمیم دارید که سفر بکنید، شاید یک سفر واقعی یا شاید هم یک سفر خیالی، اما به هرحال چیزهایی هستند که بین شما و خواسته ی قلبی تان قرار گرفته اند. اکنون بیشتر از هر چیز دیگری به یک انگیزه ی فکری نیاز دارید. به نظر می رسد که فکرتان این قدر اشباع شده که دیگر کار نمی کند، پس اگر می خواهید که رویاهایتان را به واقعیت تبدیل بکنید باید راهی پیدا بکنید تا افکارتان را از نو زنده بکنید. وسایل تان را جمع بکنید و آماده ی سفر باشید، به نظر می رسد که به زودی آرزویتان برآورده خواهد شد.

فال روزانه 10 تیر متولدین تیر ماه

اصلاً برایتان مهم نیست که اکنون چه وظایفی به عهده دارید، فقط می خواهید که هر طور شده در منزل بمانید. به نظر می رسد که عمیقاً به فکر فرو رفته اید و نمی دانید که آیا افکارتان را با دیگران در میان بگذارید یا نه. این کناره گیری شما از جمع احتمال دارد بیشتر از چیزی که انتظارش را داشتید طول بکشد، اما در این وقت اضافه می توانید بر ترس هایتان غلبه بکنید و به نوعی آگاهی معنوی برسید. از این که تنها شده اید ناراحت نباشید، زیرا فقط یک وضعیت موقتی می باشد. به حس ششم تان اطمینان بکنید. اکنون می دانید که چه زمانی باید دست به کار شوید و افکارتان را عملی بکنید، حتی اگر افکارتان هنوز خوب شکل نگرفته اند آن ها را همین طور که هستند بروز دهید تا دیگران هم در جریان قرار بگیرند.

 فال روزانه 10 تیر متولدین مرداد ماه

وظایف اجتماعی طی هفته های گذشته وقت زیادی را از شما گرفتند و به همین خاطر احساس خوبی نداشتید. اکنون عطارد به یازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی اجتماعات وارد شده می باشد و رویکردتان را نسبت به مسایل عوض خواهد کرد. البته هنوز هم فکر می بکنید که کار کردن در یک سازمان به همراه دیگران محدود کننده می باشد، اما به نظر می رسد که برای انجام کارهای دسته جمعی اشتیاق بیشتری دارید. سعی نبکنید که تنهایی به راه خودتان بروید، اگر با دیگران مشارکت و همکاری بکنید می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید.

 فال روزانه 10 تیر متولدین شهریور ماه

اکنون عطارد به دهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی کار و حرفه وارد شده است، به همین خاطر تصمیم گیری های شغلی در اولویت قرار گرفته اند، اما به نظر می رسد که موانعی هم پیش پای تان ظاهر شده می باشد. اکنون در وضعیت حساسی به سر می برید، توقف بکنید و وقایع ماه گذشته را یک بار دیگر مرور بکنید و سپس برای مرحله ی بعدی جهت گیری بکنید. سعی بکنید نقشه های تان را بر اساس تحلیلی که اکنون از وضعیت کلی دارید اصلاح بکنید؛ یعنی نباید در یک جای ثابت بایستید و در لحظه حبس شوید.

 فال روزانه 10 تیر متولدین مهر ماه

به فکر ماجراجویی هستید، خوشبختانه مسیرهای زیادی پیش روی تان قرار دارند. اکنون می توانید چیزی یاد بگیرید که به همان اندازه ی سفر کردن به افکارتان وسعت خواهد بخشید. البته برای این که از این انرژی های کهکشانی بهره ببرید مجبور نیستید که آسودگی و راحتی منزل را رها بکنید. شاید فکر بکنید که شرایط مانع تحقق آرزوی شما برای سفر کردن شده است، اما بدانید که اکنون قرار می باشد یک سفر به دنیای ماوراءالطبیعه را تجربه بکنید. از این فرصت با اشتیاق و فکر باز استقبال بکنید.

 فال روزانه 10 تیر متولدین آبان ماه

به نظر می رسد که این روزها زمان زیادی را به چیزهایی فکر می بکنید که معمولاً دغدغه ی دیگران نیستند. معمولاً دوست دارید که در افکار مربوط به عشق، مرگ و معنای زندگی غوطه ور شوید. اما به تازگی با افکاری که در سر دارید به مشکل برخورده اید، زیرا به نظر می رسد که با موضوع بحث پیرامون تان جور نیستند. می توانید موقعیت را بسنجید، مثلاً بخشی از افکارتان را که کمتر جنجالی و بحث برانگیز می باشد با کسی که مورد اعتماد شماست در میان بگذارید. اما حواس تان باشد که زیاده روی نبکنید، آهسته آهسته جلو بروید و زمینه سازی بکنید. بعد خواهید دید که دیگران به تدریج با شما همراه خواهند شد.

 فال روزانه 10 تیر متولدین آذر ماه

در روابط شخصی تان طی ماه گذشته به مشکل برخورده اید، زیرا مسایلی وجود دارند که به اشتباه برداشت شده اند و حالا روابط تان به سوی آشفتگی می روند. اکنون زمان آن می باشد که با این مشکلات حل نشده روبرو شوید و فقط یک بار و برای همیشه حقیقت را روشن بکنید. صحبت هایی را که قبلاً غیر ممکن به نظر می رسیدند اکنون می توانید به راحتی مطرح بکنید. فقط نباید خودتان متکلم وحده باشید، بلکه لازم می باشد به بازخوردهایی که از طرف مقابل دریافت می بکنید هم گوش دهید.

 فال روزانه 10 تیر متولدین دی ماه

اکنون عطارد به ششمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی سلامت و کار وارد شده است، به همین خاطر توجه به جزییات کارهای روزمره برای تان دشوار خواهد شد. هرچه سعی می بکنید تا در انجام وظایف تان به ثبات برسید انگار بیشتر به مشکل و پیچیدگی برمی خورید. به جای این که با فکردن به گذشته وقت تان را تلف بکنید، به اموری که در دست دارید توجه بکنید و آن ها را سر و سامان دهید. تصمیمی بگیرید که بتواند زندگی تان را بهتر کند و به این ترتیب از قدرت و معجزه ی همین لحظه ای که در آن هستید استفاده بکنید.

 فال روزانه 10 تیر متولدین بهمن ماه

از چند هفته ی گذشته احساس می بکنید که نمی توانید آن چه را در درون تان می گذرد به راحتی بیان بکنید، اما همه چیز به زودی عوض خواهد شد. اگر اخیراً پیشرفت چندانی نکرده اید ناراحت نباشید، در عوض خلاقیت تان را به کار بیندازید و از فرصت هایی که دارید استفاده بکنید. بگذارید عشق بر همه ی ترس های شما غلبه کند. تا زمانی که یک کار را امتحان نبکنید نمی توانید بفهمید که چه نتیجه ای برای شما در پی خواهد داشت.

 فال روزانه 10 تیر متولدین اسفند ماه

به نظر می رسد که یک سفر عاطفی به خاطرات کودکی تان داشته اید. اکنون عطارد به چهارمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی ریشه ها وارد شده است، به همین خاطر تمایل دارید که به خانه ی پدری یا محل تولدتان سری بزنید. اما اگر بیش از حد درگیر گذشته شوید احتمال دارد بعضی چیزها را در زمان حال از دست بدهید. توجه تان را به زمان حال معطوف بکنید، بعد خواهید دید که چه تأثیر مثبتی بر زندگی تان خواهد گذاشت.

تهیه و گردآروی : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه