فال روزانه پنجشنبه ( 19 شهریور _ 10 سپتامبر)

فال روزانه پنجشنبه ( 19 شهریور _ 10 سپتامبر)فال روزانه 19 شهریور متولدین فروردین ماه

به طور معمول می دانید که در یک رابطه ی عشقی دقیقاً به دنبال چه چیزی هستید، اما امروز به نظر می رسد که اهداف چندان مشخصی ندارید. امروز می توانید رویاهای دلخواه تان را به شکل ایده آل در ذهن تان تجسم بکنید، اما نباید انتظار داشته باشید که آن ها به واقعیت تبدیل شوند. اکنون در دنیای واقعی وظایف زیادی دارید که باید انجام شان دهید و به همین خاطر نمی توانید به رویاهای دور و دراز برسید. اما اگر موافق جریان شنا بکنید حتماً با تجربه ی دل انگیزی مواجه خواهید شد که تا مدت ها در ذهن تان می ماند.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین اردیبهشت ماه

امروز احتمال دارد در تعاملات تان با دیگران بعضی از نکات احساسی را اشتباه برداشت بکنید، مگر این که با حواس جمع به نکات ظریفی که در گفتگوها جریان دارد دقت بکنید. احتمال دارد درباره ی پیشرفت یکی از روابط تان دچار تردید و سردرگمی شوید. اگر بخواهید در فکر احتمالات پرسه بزنید باز هم در نهایت به رضایت و خرسندی نخواهید رسید. در عوض به شما پیشنهاد می شود که روی موضوعاتی که هم اکنون در دست دارید کار بکنید تا دوباره بتوانید به دنیای واقعی برگردید.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین خرداد ماه

تصمیم دارید درباره ی مباحث واقعی و کاربردی بحث بکنید، اما به نظر می رسد به خاطر خیالات رنگارنگی که در سر دارید نمی توانید ذهن تان را روی هیچ موضوعی متمرکز بکنید. خودتان فکر می کنید که موضع تان روشن می باشد، اما شاید همکاران تان پیام شما را طور دیگری برداشت کنند. متأسفانه احتمال دارد خودتان را قانع بکنید که دلیلی برای ارایه ی توضیحات بیشتر وجود ندارد. بهتر می باشد برای این که مشکل درست نشود قدم به قدم پیش بروید و بعد از بازگو کردن هر ایده ای از اطرافیان تان بخواهید که نظرشان را بگویند. دلیلی ندارد رویاهای تان را پنهان بکنید، فقط حواس تان باشد که در عین پرداختن به موضوعات واقعی رویاهای تان را هم از یاد نبرید.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین تیر ماه

امروز باید به هر کاری یا هر چیزی زمان کافی بدهید تا مسیر طبیعی اش را طی کند و کامل شود، در غیر این صورت همه ی برنامه های تان به هم می ریزد. احساس می کنید دیگران انتظاراتی را که دارند با شما در میان نمی گذارند. به جای این که با شک و تردید پیش بروید بهتر می باشد سوالات مشخص بپرسید و از اطرافیان تان بخواهید که به شما پاسخ مشخصی بدهند. حتماً از پاسخ هایی که دریافت خواهید کرد شگفت زده می شوید، زیرا دوستان و اطرافیان تان چیزهایی به شما خواهند گفت که حسابی به کارتان می آید.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین مرداد ماه

شاید احساس بکنید که در واقعیت ها گام برمی دارید، اما به نظر می رسد که در دنیای خیالات تان زندگی می کنید. اشکال قضیه این جاست که همه ی حقایق را با تصورات تان قاطی می کنید و به همین خاطر به سختی می توانید حقیقت را از خیال تشخیص دهید، مگر این که حواس تان را خوب جمع بکنید و هوشیارانه تصمیم بگیرید.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین شهریور ماه

به طور معمول این قابلیت را دارید که جزییات موضوعات پیچیده را به دقت مدیریت بکنید و همه ی کارها را جداگانه در مسیر پیش ببرید. اما امروز به شما توصیه می شود که استفاده از مهارت های تحلیلی خود را به زمان دیگری موکول بکنید. به جای این که افکارتان را محدود بکنید به شما پیشنهاد می شود که فکرتان را باز بگذارید و به جستجوی ناشناخته ها بروید. قوه ی خیال شما اکنون مهم ترین ابزاری می باشد که در دست دارید، پس از این که آن را به کار بگیرید نترسید. برای این که کاربردی ترین راه حل ها را برای مشکلات فعلی خود بیابید باید از افکار سازماندهی نشده ی خود استفاده بکنید. به ندای درون تان گوش دهید تا به حقایق بیان نشده دست پیدا بکنید.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین مهر ماه

امروز بسیار درون نگر شده اید، زیرا اکنون ونوس به دوازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی حریم شخصی وارد شده است. اگر قرار است امروز را با دیگران بگذرانید می توانید در عین برقراری روابط اجتماعی در دنیای خیالات هم پرسه بزنید. دل تان می خواهد تنها باشید و به همین خاطر برای تان خیلی سخت است که بین نیاز به تنهایی و انجام تعهدات تان تعادل برقرار بکنید. اما یادتان باشد که ناراحت نباشید، زیرا امروز همه چیز طوری می باشد که می توانید با همکاران تان مشارکت بکنید و همزمان هر وقت دل تان خواست به دنیای خیالات پناه ببرید.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین آبان ماه

دل تان می خواهد خودتان درباره ی کارهایی که می خواهید با دیگران انجام دهید تصمیم بگیرید، اما شاید همه چیز طوری پیش برود که این قدر آزادی عمل نداشته باشید. شما کسی نیستید که وقتی مسئولیتی را به عهده می گیرد آن را نیمه تمام رها کند. به شما توصیه ی شود برنامه های تان را از نو مرتب بکنید تا مبادا کارآمدی و عملکرد شما تحت تأثیر قرار بگیرد. این که به حرفی که زده اید عمل بکنید خیلی مهم می باشد، اما پرداختن به رویاهای تان را هم فراموش نکنید.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین آذر ماه

امروز اوضاع خانه کمی پیچ در پیچ شده است، اما این ها بزرگ ترین مشکلات امروزتان نیستند. همه چیز آن طوری که به نظر می رسد نیست و به همین خاطر اهمیت نسبی آن ها را نمی توان مشخص کرد. اگر افکار هوشمندانه ی خود را با راهکارهای پیچیده به کار ببندید بی نتیجه خواهد بود. سعی بکنید پیام تان را کوتاه و مختصر بیان بکنید. برای این که از صحبت های تان برداشت های غلط نشود باید ساده حرف بزنید.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین دی ماه

اکنون دیگران به راه هایی متوسل شده اند تا شما را وسوسه کنند که از تعهدات گذشته ی خود دست بردارید. اگر نتوانید خواسته های شخصی خود را مدیریت بکنید دچار آشفتگی خواهید شد. بعضی روزها همه چیز خیلی خوب پیش می رود، اما فعل و انفعالات کهکشانی امروز چیز دیگری را برای شما رقم زده است. شاید احساس بکنید که از این سو به آن سو می شوید، اما سعی بکنید تا یکی دو روز آینده مسیرتان را پیدا بکنید و به سمت مقصدتان حرکت بکنید.

 

 فال روزانه 19 شهریور متولدین بهمن ماه

اهداف مشخصی دارید و یک برنامه ی کاربردی هم برای رسیدن به اهداف تان مشخص کرده اید، اما انگار هنوز عزم تان را جزم نکرده اید که به سوی مقصد تعیین شده حرکت بکنید. امروز دیگران آن چهره ی ملایم تر و مهربان تر شما را خواهند دید، زیرا عواطف پنهانی شما به طریقی در رفتارتان نمایان خواهد شد. به جای این که مقاومت بکنید اجازه دهید تا دیگران آن سوی دیوارهای دفاعی شما را ببینند. اگر دیگران از درون شما باخبر شوند به این معنی نیست که در معرض آسیب قرار گرفته اید، بلکه نشانه ی قدرت شماست.

 فال روزانه 19 شهریور متولدین اسفند ماه

امروز احتمال دارد یک نفر یا یک چیز معنوی یا حتی یک رویا توجه شما را به خود جلب کند. مشکل این جاست که اکنون نمی توانید واقعیت و خیال را از هم تشخیص دهید. اما همین واقعیت و خیال احتمال دارد لحظه ای جادویی را برای شما رقم بزند. سعی نکنید بفهمید که چه اتفاقی دارد می افتد، فقط آرام باشید و از این تجربه لذت ببرید. به شما توصیه می شود که باز کردن گره های زندگی را به روز دیگری موکول بکنید.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه