فال روزانه پنجشنبه ( 11 تیر _2 جولای)

فال روزانه پنجشنبه ( 11 تیر _2 جولای)فال روزانه 11 تیر متولدین فروردین ماه

امروز احتمال دارد دچار اضطراب و تشویش بشوید، به ویژه اگر نتوانید به تمام وعده هایی که داده اید عمل بکنید. به خاطر چیزهایی که انجام دادن شان از جمله وظایف خودتان می باشد دیگران را سرزنش نبکنید. اکنون این قابلیت را دارید که مشکل تان را با یک رویکرد منطقی حل بکنید. می توانید آن چه را باعث نگرانی شما شده با کسانی که به نوعی در این قضیه دخیل اند در میان بگذارید. یادتان باشد که مدام به دنبال اشتباهاتی که مرتکب شده اید نباشید. اکنون لازم می باشد که بر کارهایی که باید انجام شوند تمرکز بکنید و به جای این که دعوا راه بیندازید با دیگران همکاری بکنید.

 فال روزانه 11 تیر متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز تصمیم بگیرید که آن چه را در ذهن تان می گذرد با دیگران در میان بگذارید احتمال دارد در نتیجه ی آن دچار احساس عدم امنیت بشوید. از این می ترسید که وقتی دیگران حرف های تان را بشنوند چه واکنشی نشان خواهند داد. اگر فقط بخشی از احساسات تان را فاش بکنید احتمال دارد شرایط طوری شود که ناخواسته یکی از صمیمی ترین دوستان تان یا کسی که عاشق اش هستید با شما احساس غریبی کند. اگر همه چیز را که در دل تان می گذرد نگویید حتماً خواهند فهمید. بهترین کار این است که هرچه در دل دارید بگویید و سعی بکنید با عواقب آن هم کنار بیایید. صداقت بهترین سیاست می باشد.

 فال روزانه 11 تیر متولدین خرداد ماه

شاید تصمیم بگیرید که آرزوهای تان را نزد کسی فاش نبکنید، اما اگر احساسات تان را سرکوب بکنید, چیزی درست نمی شود. پس اگر مشکلی وجود دارد بهترین کار این است که با آن روبرو بشوید تا بعد گریبان تان را نگیرد. اگر برنامه هایی که در حال حاضر دارید برای پیشرفت کارتان مناسب و کافی نیستند می توانید آن ها را اصلاح بکنید. اکنون بهترین فرصت می باشد که دست به تغییرات مثبت بزنید و آینده ی خود را همان طور که دوست دارید شکل دهید.

 فال روزانه 11 تیر متولدین تیر ماه

شاید امروز یک فرصت هیجان انگیز به شما دست دهد و بتوانید یک لحظه آینده ی تان را به چشم ببینید. اما برای این که به مسیرتان ادامه دهید باید اهداف و هوس های زودگذر را کنار بگذارید. شاید بهتر باشد که مسیرتان را تغییر دهید، اما این به معنی شکست نیست، فقط این که مسیر کنونی شما هرچه قدر هم که مستقیم به نظر برسد بهترین راه ممکن برای رسیدن به اهداف تان نیست. نتیجه گیری هایی را که قبلاً کرده بودید فراموش بکنید. به شما توصیه می شود که با توجه به اطلاعاتی که امروز به دست آورده اید یک برنامه ی جدید ترتیب دهید. بدانید که سکان سرنوشت در دستان شماست.

 فال روزانه 11 تیر متولدین مرداد ماه

شاید کارتان دقیقاً همان طور که برنامه ریزی کرده بودید پیش نرود. تا زمانی که سعی نبکنید همه چیز پیرامون تان را کنترل بکنید و تحت فرمان داشته باشید کارها خوب پیش خواهند رفت. هرچه بیشتر در برابر تغییرات کنونی مقاومت نشان دهید, سازگار شدن با اتفاقات برای تان دشوارتر خواهد شد. بهترین کار این است که که چند روزی اهداف کوتاه مدت تان را کنار بگذارید و به آینده فکر بکنید، البته یادتان نرود که نسبت به شرایط حاضر واکنش صحیحی را در پیش بگیرید. نیازی نیست که چیزی از ارزش های تان را فدای رسیدن به اهداف تان بکنید، همین که دچار شک و تردید نبشوید کافی می باشد.

 فال روزانه 11 تیر متولدین شهریور ماه

به نظر می رسد که بهترین هایتان را به کار گرفته اید و بسیار با اعتماد به نفس حرکت می بکنید، اما شاید همکاران تان هنوز انتظار بیشتری از شما داشته باشند. اکنون بسیار نگران هستید و می خواهید که اهداف کاری تان درست پیش بروند. از این که به محدودیت هایتان اذعان داشته باشید نترسید. صداقت شما می تواند دیگران را تحت تأثیر قرار دهد و ترغیب شان کند که شما را در رسیدن به اهداف تان همراهی کنند. اگر نقاط ضعف تان آشکار شدند نترسید، چون پیامد بدی ندارند، فقط موجب احترام دوطرفه می شوند.

 فال روزانه 11 تیر متولدین مهر ماه

نقشی که امروز در محل کارتان به عهده دارید بسیار تعیین کننده می باشد، اما شاید کمرنگ به نظر برسد، البته دیگران هم به قدرت شما اذعان دارند. شاید مجبور بشوید برای این که نظرات تان را بشنوند دست به مبارزه بزنید، اما به شما توصیه می شود که زیرکی به خرج دهید. شاید مدیریت زیرپوستی شما باعث شود که موفقیت تان به تأخیر بیفتد. اما یادتان باشد تا زمانی که شما هم در تغییرات نقش دارید دیگر اهمیتی ندارد که در چه پست و مقامی هستید. اکنون باید قدرت را با دیگران تقسیم بکنید تا به موفقیت برسید.

 فال روزانه 11 تیر متولدین آبان ماه

روابط تان آن قدرها که به نظر می رسد پیچیده نیستند، حتی اگر شدت احساسات تان باعث شود که دیگران نتوانند به راحتی با شما کنار بیایند باز هم آن قدرها پیچیده نیستند. دل تان می خواهد که روی شیوه ی معاشرت کردن تان کار بکنید. دوست دارید که به خاطر نیت های خوبی که دارید و تلاش مضاعفی که می بکنید مورد توجه قرار بگیرید. متأسفانه احتمال دارد به یاد خاطرات ناخوشایند بیفتید و نتوانید بازخوردهای مثبتی را که دریافت می بکنید بشنوید. نگذارید که این احساسات قدیمی مانع راه تان شوند و نتوانید از تحسین دیگران لذت ببرید. کمی احساسات تان را کنترل بکنید تا به یک تعادل درونی برسید.

 فال روزانه 11 تیر متولدین آذر ماه

شاید امروز نتوانید به راحتی واقعیت را از دروغ تشخیص دهید، زیرا احتمال دارد کسی چیزی بگوید اما منظور دیگری داشته باشد. اما شاید تمایل داشته باشید که حتی به خاطر راحتی هم که شده با این جریانات همگام بشوید. اهدافی که اکنون در سر دارید احتمال دارد ریشه در واقعیت نداشته باشند، اما می توانند ترغیب تان کنند تا از محدودیت های گذشته خلاص بشوید. شاید اولش به نظر برسد که وظایف کنونی تان دستیابی شما را به موفقیت با تأخیر روبرو کرده اند. حواس تان باشد که فعلاً دست به تغییرات بزرگ نزنید، همین که به وظایف تان درست عمل بکنید برای اکنون کافی می باشد.

 فال روزانه 11 تیر متولدین دی ماه

امروز احتمال دارد به مانع بربخورید، شاید اهداف کاری شما موجب بروز بحران های کوچکی شوند که مجبورتان کنند دست به انتخاب بزنید. خوشبختانه به وسیله ی قوانین دیگران محدود نشده اید، پس می توانید راه حل تان را حتی جاهایی پیدا بکنید که قبلاً دیگران امتحان کرده اما شکست خورده اند. پذیرفتن مسئولیت های جدید می تواند بین شما و موفقیت تان مانع ایجاد کند. برای این که بتوانید به بهترین راهکار ممکن دست پیدا بکنید باید بتوانید خودتان را از عواقب کارهایتان دور نگه دارید.

 فال روزانه 11 تیر متولدین بهمن ماه

امروز احتمال دارد آشکارا با کسی در محل کارتان مخالفت بکنید. شاید فکر بکنید که این مخالفت و حتی دعوا برای پیشرفت کار لازم می باشد. اما یادتان باشد که جنگ و دعوا شما را به حقیقت نزدیک نمی کند و فقط موجب افزایش دشمنی می شود. تا زمانی که به خاطر چیزهای کوچک عصبانی نبشوید می توانید کارآمد عمل بکنید. به جای این که دچار شدت احساسات بشوید بهترین کار این است که با نظرات مختلف کنار بیایید و برای رسیدن به اهداف تان تلاش بکنید.

 فال روزانه 11 تیر متولدین اسفند ماه

امروز احتمال دارد در رویاهایتان غرق بشوید. اکنون می توانید خیلی کارآمدتر از آن چه دیگران فکرش را می کنند عمل بکنید. حواس تان باشد که با فکر کردن به این که دیگران چه طور قضاوت تان می کنند از مسیر اصلی منحرف نبشوید. همه به زودی متوجه سودمندی افکارتان خواهند شد، زیرا قرار است که تا چند روز آینده افکارتان شکل بهتری به خود بگیرند. در این فاصله اجازه دهید که رویاپردازی هایتان شما را به مقصد هدایت کنند.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه