طنز؛ ساپورت می‌کنم، پس هستم!

طنز؛ ساپورت می‌کنم، پس هستم!
طنز روز,طنز ساپورت,طنز خنده دار

مطالب طنز,طنز؛ ساپورت می‌کنم، پس هستم، اس‌ام‌اسی پخش شده و در آن از دیگران خواسته شده علیه علی مطهری راهپیمایی کنند. علی مطهری هم در واکنش به این اس‌ام‌اس گفت: «در راهپیمایی علیه خودم شرکت می‌کنم.»

نمایندگان مخالف مطهری گفتند: ما در راهپیمایی‌ای که علیه مطهری باشد و او هم علیه خودش در آن شرکت کرده باشد شرکت نمی‌کنیم.

«ر- ا» گفت: من هم در راهپیمایی علیه مطهری شرکت می‌کنم به شرطی که دکتر «ح- ع» هم در آن شرکت کند. اما اگر دکتر «ح- ع» در راهپیمایی علیه کسی شرکت کند من علیه دکتر «ح- ع»در راهپیمایی دیگری دارم شرکت می‌کنم پس ما اینطوری توطئه غرب را خنثی کردیم چون هم شرکت کردیم، هم شرکت نکردیم و غرب مبهوت ما شده است.

دکتر «ح- ع»، اندیشمند، گفت: شرکت باید ثبت‌شرکت‌ها شده باشد و حتی اگر راهپیمایی مجوز وزارت کشور داشته باشد، باید برای شرکت در آن خودمان را ثبت‌شرکت‌ها کنیم چرا که غرب می‌خواهد ما شرکت کنیم تا ما را به‌جای سهامی‌عام، سهامی خاص نشان دهد و بگوید ایناهاش.

تعدادی از مردم گفتند: ما هم علیه علی مطهری در راهپیمایی شرکت می‌کنیم. / چرا؟ /  چون علی مطهری ما را ساپورت نمی‌کند.  / [...]

علی مطهری در پایان گفت: ما معتقدیم حرف مرد یکی است. همان‌طور که حرف ما درباره مسایل زنان در جامعه همان است که بود، حرف ما در مورد مسایل مردان در جامعه نیز همان است که بود.

صادق زیباکلام نیز گفت: من نامه‌ای به سفیر سوئد نوشتم که برگشت خورد و گفتند باید این نامه را به سفیر نروژ بنویسم. منتها این چیزی از ارزش‌های علی مطهری کم نمی‌کند هرچند ما از نظر کلی ارزش‌های متفاوتی را قایل هستیم.

آمبول: الان شبیه بزرگراهی شدیم که نه‌تنها از دو طرف ماشین می‌آید بلکه از عرض بزرگراه هم تراکتور و آدم و عابر پیاده و بولدوزر وارد بزرگراه می‌شود. با این وضعیت ترافیکی واقعا وقتش است ما برویم و در افق گم بشویم.

منبع : sharghdaily.ir
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه