زندگی عاطفی خود را بیمه کنید

زندگی عاطفی خود را بیمه کنید

در دنیای کنونی با مشغله‌های زیاد و دغدغه‌های فراوان انسان‌ها روز به روز از هم دورتر و دورتر می‌شوند. گاهی این قضیه آنقدر آهسته اتفاق می‌افتد و زندگی از هم می‌پاشد که وقتی با آن روبه‌رو می‌شوید باور نمی‌کنید؛ گاهی هم با اشتباهی کوچک یک زندگی به سادگی از هم متلاشی می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم پیش از خواندن این مطلب آلبوم کاملی در خصوصروحی سالم داشته باشیمرا مطالعه کنید.

در این آلبوم همه مطالب مربوط به داشتن رابطه‌ای خوب و موفق جمع‌آوری شده است؛ با مطالعه این مطالب و انجام دادن و مهم‌تر از همه درونی کردن این مسائل در زندگی خود و شریک‌تان؛ زندگی‌تان را شیرین و بیمه کنید.

انتخاب همسر

انتخاب همسر

ملاقات کردن فردی جدید می‌تواند مشکل باشد. این امر هنگامی که می‌خواهید تصمیم بگیرید که این فرد برای‌تان مناسب است یا خیر مشکل‌تر نیز می‌شود. در این مطلب به شما آموزش داده می‌شود که چطور این موضوع مهم زندگی خود را بررسی کنید.

 

مشاهده کامل مطلب انتخاب همسر

روش های بهبود رابطه با همسرتان

روش های بهبود رابطه با همسرتان

شاید برای هر شخص متأهلی این مسئله پیش بیاید که احساس کند همسر او با همه ایده آل‌های ذهنی او در تضاد است. شاید پیش بیاید که شما سر مسائلی بسیار کوچک و ریز یک مشاجره کامل و به قولی خانمان خراب کن داشته باشید. این مطلب را بخوانید تا بدانید در خیلی از مواقع که ناراحتی‌های بزرگی پیش می‌آید با درایتی هوشمندانه می‌توانید آن را برطرف کنید.

 

مشاهده کامل مطلب روش های بهبود رابطه با همسرتان

نکاتی ساده برای بهبود روابط

نکاتی ساده برای بهبود روابط

این مطلب 4 راهکار ساده را برای بهبود رابطه با همسر، خانواده و دوستان‌تان به شما توضیح می‌دهد. این راهکارها را همراه نکات مطلب قبل انجام دهید تا از تغییر و تحول زندگی خود شگفت زده شوید.

 

مشاهده کامل مطلبنکاتی ساده برای بهبود روابط

تحکیم روابط زناشویی

تحکیم روابط زناشویی

همان طور که شما با رعایت نکات بهداشتی سلامتی جسمی خود را بیمه می‌کنید با رعایت نکات عاطفی هم زندگی مشترک خود را بیمه کنید! از قدیم گفته‌اند: پیشگیری بهتر از درمان است.

از همین امروز با درک و به کار گیری این نکات، به زندگی زناشویی خود را پایدار کنید.

مشاهده کامل مطلب تحکیم روابط زناشویی

پایان دعواهای زناشویی را جشن بگیرید

پایان دعواهای زناشویی را جشن بگیرید

گاهی در زندگی دلخوری‌هایی پیش می‌آید که به ظاهر کوچک و بی‌اهمیت به نظر می‌رسند، اما به مرور زمان می‌توانند عامل ایجاد تنش‌های بزرگ و جدی شوند که باعث فرسایش و گسستگی روابط می‌گردند. این مسائل کوچک را بشناسید و برای حل آن‌ها تلاش کنید.

 

مشاهده کامل مطلب پایان دعواهای زناشویی را جشن بگیرید

چرا یک رابطه پایان می یابد

چرا یک رابطه پایان می یابد

مهم‌ترین دلایلی را که سبب به انتها رسیدن یک رابطه می‌شوند؛ می شناسید؟ این مطلب را مطالعه کنید تا از میزان اثرگذاری بعضی تفاوت‌ها بر ارتباط زناشویی یا دوستی‌تان آگاه شوید.

 

مشاهده کامل مطلب چرا یک رابطه پایان می یابد

آسیب رابطه زناشویی

آسیب رابطه زناشویی

بعضی از رفتارها شاید به چشم نیایند یا شاید چون به آنها عادت کرده‌اید از مخرب بودن‌شان غافل باشید؛ بهتر است قبل از این‌که این مسائل به زندگی‌تان آسیب جدی بزنند؛ آن‌ها را بشناسید و برطرف‌شان کنید.

مشاهده کامل مطلب آسیب رابطه زناشویی

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • زندگی عاطفی خود را بیمه کنید
  • انتخاب همسر
  • چگونه روابط خود را قوی و موثر کنیم
  • روش های بهبود رابطه با همسرتان
  • نکاتی ساده برای بهبود روابط
  • تحکیم روابط زناشویی
  • پایان دعواهای زناشویی را جشن بگیرید
  • چرا یک رابطه پایان می یابد
  • آسیب رابطه زناشویی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه