پیکه مهاجم تیم بارسلونا و همسر مشهورش شکیرا مانند زوج های مشهور دیگر نیستند.

پیکه مهاجم تیم بارسلونا و همسر مشهورش شکیرا مانند زوج های مشهور دیگر نیستند.

این زوج که در حال حاضر در انتظار دومین فرزند خود هستند، قصد دارند از شادی خود به نفع مردم فقیر در سراسر دنیا استفاده کنند.

آنها مراسم بیبی شاور(مراسمی که پیش از به دنیا آمدن نوزاد گرفته می شود و مهمانان به مادر نوزاد هدایایی تقدیم می کنند) نوزاد دوم خود را با کمک به یونیسف ابتکاری کردند. گویا این ایده بعد از تولد پسرشان میلان در سال ۲۰۱۳ به ذهنشان خطور کرده است.

اقدام انسان دوستانه شکیرا و همسرش پیش از تولد فرزند دومشان +عکس

برای اعلام این موضوع این ستاره پاپ عکسی از خود و خانواده کوچکش منتشر کرد در حالی پسرش میلان با شادی می خندد و پیکه نیز با افتخار در کنار همسر و فرزندش ایستاده است.

این ستاره ۳۷ ساله در توضیح تصمیم شان گفت:”اکنون که ما به زودی صاحب فرزند دوم خود خواهیم شد، می خواهیم به کودکان سراسر دنیا کمک کنیم و همچنین متذکر این نکته شویم که مدت های مدید است که کودکانی در فقر شدید به سر می برند.”

“ما همچنین می خواهیم که والدین دیگر نیز همین کار را انجام دهند.” “با وجود شبکه های مختلف اجتماعی، سلبریتی ها تنها کسانی نیستند که می توانند شنوندگان زیادی داشته باشند، ما می خواهیم این حرکت تا بعد از مراسم بیبی شاور ما ادامه داشته باشد و در این مدت همه مراسم بیبی شاور خود را با یونیسف تقسیم کنند.”

شکیرا از هوادارانش درخواست کرد تا “هدایای مراسم بیبی شاور” را که در فیس بوک برای فروش گذاشته شده ،خریداری کنند تا عواید آن برای کودکان فقیر هزینه شود. از جمله چیزهایی که از کمک های جمع آوری شده تهیه می شود تجهیزات اتاق زایمان برای به دنیا آمدن سالم ۵۰ نوزاد ،تغذیه، واکسن فلج اطفال، پتو و ضروریات نوزادان است.

اقدام انسان دوستانه شکیرا و همسرش پیش از تولد فرزند دومشان +عکس

این زوج مشهور اولین کمپین بیبی شاور خود را از ماه ژانویه تا فوریه ۲۰۱۳ در زمان تولد اولین فرزندشان برگزار کرده بودند و نتیجه آن واکسینه شدن بیش از ۸۰،۰۰۰ کودک از بیماری فلج اطفال و فراهم شدن حدود چهارتن فراورده های کمک غذایی برای کمک به کودکان دچار سوء تغذیه بود.

اقدام انسان دوستانه شکیرا و همسرش پیش از تولد فرزند دومشان +عکس

منبع: پرشین وی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه