افسانه غلط میلیونرها

افسانه غلط میلیونرها

آیا دل‌تان می‌خواهد بدانید افراد ثروتمند چه صفاتی دارند و چگونه این‌قدر موفق شده‌اند؟

میلیونرها با اسراف و ولخرجی زندگی می‌کنند

هنگامی‌که در مورد میلیونرها فکر می‌کنید، ممکن است مردمی را که در قصرهای لوکس زندگی می‌کنند یا ماشین‌های گران‌قیمت را می‌رانند در ذهن‌تان تصور کنید. اما واقعیت این است که آن‌ها ممکن است در همسایگی شما زندگی کنند و اغلب ماشین‌های معمولی دارند. آن‌ها اغلب صرفه‌جو هستند (57% از ثروتمندانی که با آن‌ها مصاحبه شده است، خود را این‌گونه توصیف کرده‌اند). آن‌ها اغلب پول‌شان را صرف ملزومات زندگی و ضروریات یا چیزهایی می‌کنند که برای‌شان بسیار مهم است.

روش‌هایی برای پس‌انداز راه خوبی برای پیشرفت اقتصادی در زندگی است.

میلیونرها باهوش‌ترند

به طور معمول تصوری که مردم از میلیونرها دارند بر این پایه است که آن‌ها برای دستیابی به اهداف‌شان بهتر و باهوش‌تر از اشخاص دیگر هستند. اما این گفته کلی همیشه درست نیست. میلیونرها مردمی عادی هستند که به اهدافی فوق‌العاده دست پیدا کرده‌اند، اما آن‌ها هم مانند هر شخص دیگری اشتباه می‌کنند. آن‌ها ممکن است املای کلمات را اشتباه بنویسند؛ ممکن است به انواعی از اختلالات یادگیری دچار باشند. آن‌ها نیز تابه‌حال مقروض بوده‌اند، ایده‌های غلط داشته‌اند و در تجارت شکست خورده‌اند. بیشتر افراد اظهار داشته‌اند که بارها زمانی که از نردبان ترقی بالا می‌رفته‌اند، تلوتلو خورده‌اند، اما چیزهای بسیاری را در طول مسیر یاد گرفته‌اند.

به‌جای هوش بسیار زیاد، میلیونرها اغلب اهداف مشخصی داشته‌اند، به سوی‌شان حرکت کرده‌اند و اجازه نداده‌اند که عذر و بهانه مانع راه‌شان شود. آن‌ها همچنین به مقابله با حوادث و مشکلات غیر منتظره پرداخته‌اند و با وجود موانع اجتناب‌ناپذیر باز هم به سمت جلو حرکت کرده‌اند.

افسانه غلط میلیونرها

میلیونرها تنها خوش‌‌شانس‌ترند

میلیونرها خوش‌‌شانس‌ترین آدم‌ها در میان ما هستند، درست است؟ آن‌ها در قرعه‌کشی‌ها برنده می‌شوند یا در اولین تلاش‌شان تصادفی در تجارت موفق شده و مقدار زیادی طلا و سرمایه به دست می‌آورند؛ یا این‌که شغل‌هایی رویایی با درآمدهای بسیار زیاد به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در واقع چنین نیست و ‌شانس خالص، عاملی برای رسیدن به موفقیت نیست. در اصل انسان‌های موفق خود‌شان ‌شانس خود‌شان را به وجود می‌آورند. هر چه باشد یک ایده یک میلیون دلاری هم بدون اجرا، هیچ چیز نیست.

اکثر میلیونرها پولدار به دنیا می‌آیند یا پول‌شان را به ارث برده‌اند

یک تصور رایج و غلط دیگر در مورد افراد ثروتمند این است که آن‌ها پول‌شان را به ارث برده‌اند یا پولدار به دنیا آمده‌اند. اما این امر واقعیت ندارد. در یک مطالعه که چندی پیش صورت گرفته است، مشخص شد 86% از میلیونرها خود‌شان پول‌شان را به‌دست آورده‌اند و تنها کمی از این افراد از قبل با اشخاص مهم و با نفوذ در ارتباط بوده‌اند.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • افسانه غلط میلیونرها
  • افسانه غلط میلیونرها
  • افسانه غلط میلیونرها
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه